CERTYFIKATY ENERGETYCZNE SWARZĘDZ, ŚWIADECTWA ENERGETYCZNE SWARZĘDZ

Nasza firma oferuje certyfikaty energetyczne zwane również świadectwa energetyczne dla wszystkich budynków które oddaje się do użytku w miejscowości Swarzędz oraz w okolicach.
Certyfikaty energetyczne sporządzimy również dla budynku użyteczności publicznej, magazynów czy hal jak również dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych na terenie Swarzędza, oraz dla budynków sprzedawanych i wynajmowanych.
Każde świadectwo energetyczne wykonujemy z naciskiem na rzetelność, jakość oraz profesjonalizm w realizacji. Naszą cechą jest niska cena oraz terminy realizacji dopasowane do potrzeb klienta. Stałym klientom oferujemy atrakcyjne rabaty.
Firma CERT posiada uprawnienia do wykonywania paszportu energetycznego jak również posiada zawsze aktualne ubezpieczenie.
Świadectwo energetyczne zawsze wykonujemy w formie papierowej oraz elektronicznej. Klient otrzymuje dwa papierowe opracowania oraz płytę cd z wersją elektroniczną.
Nasza firma wspiera klienta pomocą oraz przekazuje klientowi informacje o współczynnikach uzyskanych w certyfikacie energetycznym. Klientowi objaśniamy zawartość świadectwa energetycznego i pomagamy w ocenie jakości wykonania domu i wskazujemy jakie zmiany można wykonać aby poprawić bilans energetyczny bez dużych nakładów finansowych.
Zainteresowane osoby z miasta Swarzędz i okolic, którym potrzebne jest świadectwo energetyczne prosimy o skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu 693 286 440 lub adresem e-mail biuro@e-cert.com.pl.